Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 8-9 tygodni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: SM-TMBY-A-04KO (05)
Kod producenta: A-01-S(4)-KO-0000-K4.3
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy
Asystor stomatologiczny ze stali kwasoodpornej 0H18N9 z 4 szufladami to mobilny stolik pomocniczy przeznaczony do organizacji narzędzi, przyrządów stomatologicznych, materiałów jednorazowych i akcesoriów w gabinecie stomatologicznym. Konstrukcja ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9 sprawdzi się tam, gdzie liczy się trwałość, higiena, łatwe utrzymanie czystości oraz wygodna organizacja stanowiska pracy.
Model posiada 4 szuflady, blat z pogłębieniem oraz pole odkładcze 400 × 400 mm. Pięcioramienna podstawa z kołami o średnicy 55 mm, w tym 3 koła z blokadą, ułatwia ustawienie asystora przy fotelu stomatologicznym, stanowisku zabiegowym lub miejscu przygotowania narzędzi.
Produkt dostępny na zamówienie. Standardowy czas realizacji wynosi 4–6 tygodni, a lakierowane fronty szuflad w kolorze RAL są dostępne jako opcja dodatkowo płatna.
Produkt może pełnić funkcję stolika kwasoodpornego dla narzędzi stomatologicznych, mobilnego asystora stomatologicznego oraz pomocniczego stolika roboczego przy fotelu. Połączenie stali kwasoodpornej 0H18N9, 4 szuflad, blatu z pogłębieniem i pola odkładczego 400 × 400 mm pozwala wygodnie segregować narzędzia, materiały oraz akcesoria potrzebne podczas codziennej pracy w gabinecie.
Blat z pogłębieniem, szafka oraz pięcioramienna podstawa zostały wykonane ze stali kwasoodpornej gatunku 0H18N9. Wierzchnia część korpusu szafki tworzy pole odkładcze stanowiące powierzchnię roboczą o wymiarach 400 × 400 mm, co ułatwia odkładanie najczęściej używanych narzędzi i akcesoriów.
Korpus szafki wyposażono w materiał wygłuszający, który nie chłonie wilgoci i pomaga minimalizować wibracje. Dzięki temu asystor lepiej sprawdza się w intensywnie użytkowanych gabinetach, gdzie ważna jest stabilność, higiena i komfort pracy.
Asystor osadzono na pięcioramiennej podstawie ze stali kwasoodpornej. Model wyposażony jest w podwójne koła o średnicy 55 mm w obudowie z tworzywa sztucznego, w tym 3 koła z blokadą. Takie rozwiązanie ułatwia płynne przemieszczanie stolika i stabilne ustawienie go dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.
Asystor jest wytwarzany przez producenta pracującego w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z ISO 13485. Produkcja prowadzona jest z zachowaniem wymagań środowiskowych, co stanowi istotną informację dla placówek zwracających uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale również na standard organizacji procesu wytwarzania.
Model sprawdzi się jako asystor stomatologiczny, ale może być również wykorzystywany jako stolik wielofunkcyjny do organizacji narzędzi i materiałów w gabinetach zabiegowych. Dla placówek szukających innych wariantów warto zobaczyć także asystor stomatologiczny z 3 szufladami, kwasoodporny model z 3 szufladami oraz asystor medyczny ze stali kwasoodpornej z 2 szufladami.
Jeżeli szukasz podobnych rozwiązań do zaplecza zabiegowego, sprawdź również kategorię stolików zabiegowych ze stali kwasoodpornej oraz asystory stomatologiczne.
| Nazwa produktu | Asystor stomatologiczny ze stali kwasoodpornej z 4 szufladami |
| Typ wyposażenia | mobilny asystor stomatologiczny / stolik kwasoodporny dla narzędzi stomatologicznych |
| Materiał | stal kwasoodporna gat. 0H18N9 |
| Przeznaczenie | gabinet stomatologiczny, gabinet zabiegowy, pracownia specjalistyczna |
| Liczba szuflad | 4 szuflady |
| Wysokość frontów szuflad | 4 × 130 mm |
| Blat | blat ze stali kwasoodpornej 0H18N9 z pogłębieniem |
| Pole odkładcze / robocze | 400 × 400 mm |
| Wysokość całkowita | 800 mm |
| Wymiary szafki | 450 × 450 × 543 mm |
| Podstawa | pięcioramienna podstawa jezdna ze stali kwasoodpornej |
| Średnica podstawy | 600 mm |
| Koła | podwójne koła w obudowie z tworzywa sztucznego, średnica 55 mm |
| Blokady kół | 3 koła z blokadą |
| Opcja dodatkowo płatna | lakierowanie frontów szuflad na wybrany kolor z palety RAL |
| Numer katalogowy | SM-TMBY-A-04KO (05) |
| Kod producenta | A-01-S(4)-KO-0000-K4.3 |
| Funkcja produktu | organizacja narzędzi stomatologicznych, materiałów, akcesoriów i wyposażenia pomocniczego |
| Dostępność | produkt dostępny na zamówienie |
| Czas realizacji | 4–6 tygodni, zależnie od wybranej konfiguracji |
Opcja dodatkowo płatna: lakierowanie frontów szuflad na wybrany kolor z palety RAL.
Ważne: asystor w standardzie wykonany jest w całości ze stali kwasoodpornej, natomiast lakierowane fronty są dostępne za dopłatą.
Tak. Produkt jest asystorem stomatologicznym ze stali kwasoodpornej 0H18N9 z 4 szufladami, przeznaczonym do organizacji narzędzi, przyrządów stomatologicznych, materiałów jednorazowych i akcesoriów pomocniczych w gabinecie. Podobne modele znajdziesz w kategorii asystory medyczne i stomatologiczne na kółkach.
Tak. Model może pełnić funkcję stolika kwasoodpornego dla narzędzi stomatologicznych, mobilnego asystora oraz pomocniczego stolika roboczego przy fotelu. Cztery szuflady ułatwiają segregację wyposażenia, a blat z pogłębieniem i pole odkładcze 400 × 400 mm pomagają utrzymać porządek podczas codziennej pracy.
Stal kwasoodporna 0H18N9 jest dobrym wyborem do gabinetów, w których liczy się trwałość, higiena i łatwe utrzymanie powierzchni w czystości. Ten materiał dobrze sprawdza się w intensywnie użytkowanym wyposażeniu medycznym i stomatologicznym. Więcej produktów z tego materiału znajdziesz w kategorii meble medyczne ze stali kwasoodpornej.
Ten model jest wykonany ze stali kwasoodpornej 0H18N9, dlatego będzie lepszym wyborem tam, gdzie priorytetem jest odporność materiału, higiena i częste czyszczenie. Wariant lakierowany może być korzystny wtedy, gdy ważniejsza jest niższa cena lub dopasowanie kolorystyczne. Do porównania zobacz asystor stomatologiczny z 4 szufladami na kółkach.
Model z 4 szufladami daje większą możliwość segregacji narzędzi, materiałów i akcesoriów niż wariant 3-szufladowy. Będzie dobrym wyborem do gabinetów, w których potrzebna jest większa pojemność i dokładniejszy podział wyposażenia. Jeżeli wystarczy mniejsza liczba szuflad, porównaj go z produktem asystor stomatologiczny ze stali kwasoodpornej K-5 A-04 KO z 3 szufladami.
Asystor stomatologiczny z 4 szufladami będzie lepszy, jeśli w gabinecie potrzebujesz większej liczby oddzielnych przestrzeni na narzędzia, przyrządy, materiały jednorazowe i akcesoria. Model 3-szufladowy sprawdzi się przy standardowej organizacji pracy, natomiast wariant 4-szufladowy daje większą pojemność i wygodniejszą segregację.
Tak. Produkt posiada blat z pogłębieniem, który ułatwia odkładanie drobnych akcesoriów i pomaga utrzymać porządek na powierzchni roboczej. W połączeniu z czterema szufladami i polem odkładczym 400 × 400 mm asystor dobrze sprawdza się jako mobilny stolik pomocniczy do gabinetu stomatologicznego.
Tak. Model posiada pole odkładcze 400 × 400 mm, które może służyć jako powierzchnia pomocnicza na narzędzia, materiały, przyrządy stomatologiczne i akcesoria używane podczas pracy przy stanowisku.
Tak. Asystor posiada podstawę jezdną oraz koła, w tym 3 koła z blokadą. Dzięki temu można go wygodnie ustawić przy fotelu stomatologicznym, stanowisku zabiegowym lub miejscu przygotowania narzędzi. Inne mobilne modele znajdziesz w kategorii mobilne asystory stomatologiczne i medyczne.
Tak. Jeżeli potrzebujesz mniejszego modelu ze stali kwasoodpornej, warto porównać go z produktem asystor medyczny 0H18N9 ze stali kwasoodpornej z 2 szufladami. Model 4-szufladowy będzie lepszy wtedy, gdy potrzebna jest większa pojemność i bardziej szczegółowa organizacja wyposażenia.
Tak. W tym modelu lakierowanie frontów szuflad na wybrany kolor z palety RAL jest dostępne jako opcja dodatkowo płatna. Dzięki temu asystor ze stali kwasoodpornej można lepiej dopasować wizualnie do wyposażenia gabinetu.
Tak. Oba produkty mogą wspierać organizację pracy w gabinecie stomatologicznym, ale ten model wyróżnia się konstrukcją ze stali kwasoodpornej 0H18N9 i 4 szufladami. Jeżeli szukasz alternatywnego modelu z serii ALUMED, porównaj go z produktem pomocnik stomatologiczny AS-1510 z 3 szufladami.
Jeżeli zamiast czterech szuflad potrzebujesz zamykanej przestrzeni szafkowej, dobrym porównaniem będzie asystor medyczny ALUMED AS-1220 z szufladą i szafką. Model kwasoodporny z 4 szufladami będzie natomiast lepszy, gdy najważniejsza jest stal 0H18N9, pojemność szuflad i szybki dostęp do narzędzi.
Tak, jeśli potrzebujesz nie tylko powierzchni odkładczej, ale także szuflad do segregacji narzędzi i mobilnej organizacji stanowiska. Asystor stomatologiczny ze stali kwasoodpornej łączy funkcję stolika pomocniczego, organizera i mobilnego mebla gabinetowego. Szerszą grupę podobnych produktów znajdziesz w kategorii stoliki zabiegowe ze stali kwasoodpornej.
Produkt jest wykonywany zgodnie z wybraną konfiguracją. Standardowy czas realizacji wynosi 4–6 tygodni, dlatego przy zamówieniu warto uwzględnić czas przygotowania asystora oraz ewentualne opcje dodatkowe, takie jak lakierowanie frontów RAL.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.