wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sprzęt do Fizykoterapii » Aparaty do terapii ultradźwiękami
Kategorie
Kontakt

Aparaty do terapii ultradźwiękami

Aparaty do terapii ultradźwiękami
Kategoria "Aparaty do Ultradźwięków w Rehabilitacji" obejmuje wysoko zaawansowane urządzenia, specjalnie zaprojektowane do zastosowań rehabilitacyjnych. Te innowacyjne aparaty wykorzystują technologię ultradźwięków w celu wspierania procesu leczenia, przywracania sprawności fizycznej oraz łagodzenia dolegliwości związanych z urazami czy schorzeniami.

Aparaty do ultradźwięków w rehabilitacji są często używane do terapii przy kontuzjach mięśni, stawów, ścięgien czy tkanek miękkich. Zasada działania polega na przesyłaniu fal ultradźwiękowych do głęboko położonych struktur ciała, co może przynieść ulgę w łagodzeniu bólu, redukcji stanów zapalnych oraz przyspieszeniu procesów gojenia. Ponadto, stosowanie ultradźwięków w rehabilitacji może poprawić elastyczność tkanek, zwiększyć przepływ krwi oraz wspomagać regenerację komórkową.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Aparat do laseroterapii i ultradźwięków Solatronic SL-3

6 500,00 zł brutto6 018,52 zł netto
  • Numer katalogowy: SM-EE-SL-3
  • Dostępność: Dostępność 7 - 14dni

Aparat do ultradźwięków Sonotronic US-2

5 800,00 zł brutto5 370,37 zł netto
  • Numer katalogowy: SM-EE-US-2
  • Dostępność: Dostępność 7 - 14dni

Aparat wieloterapiowy Solatronic SLE

8 100,00 zł brutto7 500,00 zł netto
  • Numer katalogowy: SM-EE-SLE
  • Dostępność: Dostępność 7 - 14dni

Aparaty do terapii ultradźwiękami

Aparaty w tej kategorii są zazwyczaj projektowane z myślą o łatwości obsługi przez specjalistów od rehabilitacji, a ich różnorodne tryby i ustawienia pozwalają dostosować terapię do indywidualnych potrzeb pacjentów. Dzięki postępowi technologicznemu, aparaty do ultradźwięków w rehabilitacji stanowią istotny element nowoczesnych metod wspomagających powrót do pełnej sprawności po urazach czy operacjach.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu